Uni Akademi Yaz Okulu

UNI Akademi Tam Gün Yaz Okulu 2019

Derya ERÇEVİK
Kurucu ve Başkan
Yaz Kampı ve Yaz Okulu Direktörü
Haftasonu Spor Sanat İnovasyon Merkezi Direktörü / TED Rönesans Koleji
GSM : 0532 424 33 55 * EMAIL : derya.ercevik@unibasket.com

UNI AKADEMİ olarak ; İstanbul’ un Anadolu Yakası’ nda yaşayan sevgili çocuklarımız için planladığımız, “İSTANBUL TAM GÜN YAZ OKULU” muzu ; 01 Temmuz – 09 Ağustos 2019 tarihleri arasında 3’ er haftalık 2 dönem halinde (toplam 6 hafta) TED Rönesans Kolejimizin güvenli, sağlıklı, geniş, sıcak ve estetik ortamında, yakın ilgi ve sevgiyle uygulamaya hazırız.

05 -12 yaş grubu çocuklarımızın yaz tatili dönemlerini ; çok renkli ve dinamik bir ortamda, zengin bir programla ve örnek kişilikli, güler yüzlü eğitmen ve danışman ağabey, ablalarla, her bakımdan verimli, aktif, öğretici ve eğlenceli şekilde geçirmelerini ve YAZ OKULU sürecini, yaşamlarını çok olumlu etkileyecek kazanımlarla tamamlamalarını sağlıyoruz.

Uzmanlar ; öğrencilerimizin yaz tatillerini güvenilir ve nitelikli ortamlarda aktif şekilde geçirerek, hem dinlenme ve hem eğlenme süreci yaşayıp, hem de yeni sezona zihinsel olarak hazırlıklı girebileceklerini ifade ediyorlar (Bkz. Prof. Dr. Selçuk Şirin New York Üniversitesi Öğretim Üyesi)

YAZ OKULU sürecimizin, özellikle önümüzdeki yıl, TED Rönesans Kolejimizde (ve diğer okullarda) Ana Okulundan, ilkokul 1/S’ a başlayacak minik çocuklarımızın, okullarına, ilkokul yaşam alanlarına alışmaları ve çok daha önemli olarak Ana Okulu düzeyinden İlkokul düzeyine geçişlerinin yumuşak ve sevimli bir şekilde ve zorluk yaşamadan gerçekleştirilmesini sağlaması açısından çok önemlidir.

UNI AKADEMİ TAM GÜN YAZ OKULU muzla ilgili daha detaylı bilgi alabilmeleri, uygulama tesisimizi (TED Rönesans Koleji – Küçükyalı / İstanbul) tanıyabilmeleri amacıyla, kayıt yaptıran veya bilgi için başvuran velilerimize yönelik “TANITIM TOPLANTILARI” mız Mayıs 2019 Ayı ortasında başlayacaktır. Geçen yıllarda yüksek öğrenci ve aile memnuniyeti ve planlanmış kontenjanlarımızın arttırılmayacağı prensibimiz nedeniyle, YAZ OKULU muza bir an önce başvurarak ÖNKAYIT yaptırmanızı öneririz.

ANADOLU YAKAMIZIN EN SEVİLEN YAZ OKULU OLARAK SEÇİCİ AİLELERİMİZE HİTAP EDİYORUZ

Sevgi ve Saygılarımızla

İngilizce